Home Lifestyle Princ Leka dhe Elia Zaharia do martohen ne shtator

Princ Leka dhe Elia Zaharia do martohen ne shtator

562
0
Fiancailles du Prince Leka II des Albanais et de Mademoiselle Elia Zaharia ˆ l'hotel LutŽtia ˆ Paris le 16 juin 2010. © Luc Castel

Përveçse e njohur si aktore, këngëtare dhe vajza e aktores së njohur Yllka Mujo, Elia Zaharia njihet edhe si e fejuara e Princ Lekës.

E ftuar në një emision në mediat kosovare Elia ka folur pikërisht për martesën e saj me Princin.

Ajo ka theksuar se nuk do të jetë data 15 shtator dita kur ajo do të kurorëzojë lidhjen e saj në martesë, megjithatë pritet që diçka e tillë të ndodhë së shpejti.

Gjithashtu ajo ka theksuar se Princ Leka është  mjaft i dhënë pas Kosovës.

Princ Leka dhe Elia Zaharia

Previous articleKQZ ndez debatin mes PDIU dhe LSI
Next articleMesuesi pedofil pergjohet ne komisariat duke pranuar vepren

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here