Home Aktualitet Plazhi i Golemit kthehet ne plazh topless

Plazhi i Golemit kthehet ne plazh topless

960
0

Fotot që shihni më poshtë nuk janë bërë në ndonjë plazh ekzotik nudistësh, por këtu në vendin tonë dhe konkretisht në plazhin e Golemit. Me rritjen e temperaturave, ashtu si pa lajmëruar ka nisur edhe sezoni i plazhit, e këtë vit më i nxehtë se kurrë.

Disa ditë më parë në Golem disa femra kanë vendosur që të marrin rreze duke përdorur vetëm gjysmën e rrobave të banjës. Ato kanë dalë ‘topless’ në breg e, siç shihet edhe në foto, krejtësisht indiferente për sytë e të tjerëve. Me siguri kjo ka shqetësuar jo pak të pranishmit përreth. Plazhi i Golemit, që është edhe ndër më të preferuarit në vendin tonë, është plazh publik e frekuentohet nga familjarë.

pplazh-topless1

pplazh-topless

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here