Home Aktualitet Pink behet nene me vajzen Willow

Pink behet nene me vajzen Willow

646
0

Pink është bërë mama duke sjellë në jetë një vajzë të cilën e ka quajtur Willow.

Këngëtarja ka lindur fëmijën e saj dhe bashkëshortit Carey Hart, në spitalin e Los Angeles.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Pink në faqen e saj në Twitter.

“Jemi shumë të kënaqur për lindjen e vajzës sonë të bukur dhe të shëndetshme, Willow Sage Hart”, ka shkruar këngëtarja.

“Ajo është e mrekullueshme si babai i saj”, theksoi ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here