Home Aktualitet Pas votimit, Berisha shijon paraditen me nipërit e mbesat

Pas votimit, Berisha shijon paraditen me nipërit e mbesat

859
1

Kryeministri Berisha, pasi ka hedhur votën e tij për zgjedhjet vendore, ia ka kushtuar një pjesë të paradites familjes, veçanërisht të vegjëlve, nipërve dhe mbesave. Pas një muaji të lodhshëm, i përfshirë në një fushatë intensive elektorale në të gjithë vendin, Kryeministri, padyshim duke shfrytëzuar edhe heshtjen zgjedhore të kësaj dite, i është gëzuar familjes, ku sëbashku me bashkëshorten, zonjën Liri Berisha, vajzën Argitën, bashkëshorten e djalit Shkëlzenit, dhe nipërit e mbesat ku nuk mungonte as më i vogli Arti. Zoti Berisha ka shijuar një kafe në qetësinë dhe bukurinë që të ofron natyra në kafe, barin e lokalit Sofra e Ariut, në kodrat e liqenit artificial.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 COMMENT

  1. un jetoj ne itali e me falni si skruaj…por dehsa me then qe shpresoj qe basha te fitoj se osht i vetmi te coj shiprin perpara e te jemi sa me afer me unioni europee

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here