Home Aktualitet Meaxheri i VIP-ave perfshihet ne nje tjeter vrasje, 1 vit pas vrasjes...

Meaxheri i VIP-ave perfshihet ne nje tjeter vrasje, 1 vit pas vrasjes se babait

728
0

Jurgen Kurti, 26-vjeçari që prillin e vitit të kaluar u bë i njohur për vrasjen e babait të tij është vënë sërish në pranga për vrasje.

Kësaj here bëhet fjalë për vrasjen e pronarit të një picerie në Durrës, Agim Arapit, ngjarje e ndodhur sot.

Jurgen Kurti për ngjarjen e vitit të shkuar u shpall i pafajshëm, teksa përgjegjësia për krimin i ra dajës së tij.

Mirëpo, 1 vit pas ngjarjes tragjike që i mori jetën babait të tij, ai arrestohet sërish për vrasje. Ai është arrestuar së bashku me vjehrrin e tij, Konstadin Ekonomi dhe vëllanë e tij, Kujtim Ekonomi për vrasjen për motive pronësie sot në Durrës.

Dikur menaxher i vip-ave, sot Jurgen Kurti sheh qelinë për herë të dytë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here