Home Aktualitet Lushnje, burri vret gruan me cifte

Lushnje, burri vret gruan me cifte

558
0

Krimi brenda familjes ka ndodhur mengjesin e sotem ne fshatin Çermë Pasha të Lushnjes, ne familjen Sina. Burri vret gruan ne rrethana qe ende presin te sqarohen.

Sipas te dhenave te para mesohet se viktima është Lahe Sina 50 vjeç. Nuk ka ende detaje te ngjarjes se rende, nderkohe qe policia ka shkuar ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet per zbardhjen e saj. Policia ka vene ne pranga te dyshuarin Shaze Sina 60 vjec.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here