Home Aktualitet Laç, makina perplas motocikleten, 2 te vdekur

Laç, makina perplas motocikleten, 2 te vdekur

509
0

lacNjë aksident me pasojë vdekjen e dy personave ka ndodhur rreth orës 20:00 në hyrje të qytetit të Laçit.

Përplasja e një makine me një motoçikletë i ka shkaktuar vdekjen dy personave identiteti i të cilëvë nuk bëhet ende i ditur.

Dyshohet se dy viktimat të kenë qënë duke udhëtuar me motoçikletë ndërkohë që ende nuk dihen rrethanat e aksidentit fatal.

Mësohet se personat që gjetën vdekjen në këtë aksident janë Xhevahir Abedini, 40 vjeç dhe Anton Gjinaj, të dy banues në Patok.

Ndërkohë shoferi i automjetit është larguar nga vendi i aksidentit. Policia ka ngritur postoblloqe për kapjen e tij.

Previous articleLiria Ekonomike, Shqiperia renditet e 62-ta nga 157 vende
Next articleQafe Thane, ndalohet nje serb me 2 drone ne makine

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here