Home Aktualitet Jennifer Katherine Gates, adhuron babain e saj, miliarderin Bill Gates

Jennifer Katherine Gates, adhuron babain e saj, miliarderin Bill Gates

1270
0

Jennifer Katherine Gates është vajza 19-vjeçare e prindërve miliardere Bill dhe Melinda Gates, por ndërsa ajo është e rrethuar nga pasuri të konsiderueshme, jeta e saj është çuditërisht normale.

JenniferGates_365

Jennifer u lind në Medine, Washington dhe është më e madhja, se vëllai i saj Rori dhe motra e saj Phoebe.

Paioni i saj ne jete jane garat me kuaj, teksa merr pjese ne gara te ndryshme ne gjithe boten. Ajo studion ne Stanford University per Biologji.

JenniferGates_678

Babai i saj, i cili ka nje pasuru prej 78.1 miliarde dollare, mesa duket i ka blere prona me vlere dhjetra milione dollare per te ushtruar pasionin e saj per kuajt, por mesa duket zonjushes Gates nuk i bejne shume pershtypje keto shume te medha parash.

Po te shohim instagramin e saj do te shikojme qe ajo eshte nje vajze me kembe ne toke.

JenniferGates_35

JenniferGates_36

JenniferGates_6

JenniferGates_67

JenniferGates_37

JenniferGates_817

JenniferGates_1117

JenniferGates_1116

JenniferGates_116

JenniferGates_16

Previous articleShembet Kalaja e Beratit, ministria totalisht indiferente
Next articleProtesta me 17 dhjetor, Ambasada Franceze paralajmeron shtetasit e saj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here