Home Aktualitet Grabitje ne nje fabrike sheqeri ne rrugen Tirane-Vore

Grabitje ne nje fabrike sheqeri ne rrugen Tirane-Vore

556
0

14857632191485113947policia_makinaNjë grabitje me maska ka ndodhur në një fabrikë sheqeri, në rrugën dytësore Vorë-Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:20.

Grabitësit, të cilët mësohet se kanë qenë të armatosur, kanë hyrë nga muri i pasëm i ndërtesës dhe kanë lidhur rojen.

Më pas, kanë hapur me forcë kasafortën, ku kanë marrë 140 000 lekë.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here