Home Foto Eva Longoria mahnitese me nje fustan te Victoria Bechkam

Eva Longoria mahnitese me nje fustan te Victoria Bechkam

705
0

Eva Longoria u shfaq perkrah Victoria Bechkam ne nje mbremje fundviti gala e mbajtur ne Londer. Te dyja yjet kishin veshur fustane te zeza te dizenjuara nga vete Victoria.
[portfolio_slideshow id=11652]

Previous articleKompleksi “Jon”, kostoja e ndërtimit: 1.8 milionë euro
Next articleSamanta, e ëmbël dhe pak provokuese

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here