Home Lifestyle Është koha për tu kthyer dhe për të festuar për paqen në...

Është koha për tu kthyer dhe për të festuar për paqen në rajon

375
0

“S’them më shumë po kushedi shihemi në Tiranë”, është shënimi i kryeministrit Edi Rama në një foto me këngëtarin Bono Vox, të U2, duke lënë të kuptohet për ndonjë koncert në Shqipëri të grupit të famshëm.

Fotoja të publikuar në profilin e kryeministrit shqiptar në rrjetin e tij social, Facebook.

E ndërkaq shënimi vazhdon me një shënim tjetër në anglisht.

“Është koha për tu kthyer dhe për të festuar për paqen në rajon, pas koncertit të pasluftës në Sarajevë”, (It’s time to come back and celebrate peace in the region after the Sarajevo war concert!).

1237451_10151686911026523_639360842_o

Previous articleAngela Merkel fiton mandatin e trete
Next articleFurgoni perplas ciftin, vdes gruaja, rende bashkeshorti

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here