Home Aktualitet Furgoni perplas ciftin, vdes gruaja, rende bashkeshorti

Furgoni perplas ciftin, vdes gruaja, rende bashkeshorti

543
0

aksidenti-fushe-krujeEntela Bakalli dhe bashkëshorti i saj u përplasën sot në mëngjes nga një furgon mallrash me targa AA775 FK në vendin e njohur si Ura e Gjoles, pranë Fushë Krujës.

Përplasja ka qenë e fortë duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme 24 vjeçares ndërkohë që bashkëshorti Bardhyl Bakalli, 28 vjeç është dërguar në spital në gjëndje të rëndë.

Nga të dhënat e para mësohet se furgoni i mallrave me targë AA775 FK ka dalë nga rruga duke përplasur çiftin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here