Home Aktualitet Durrës, gjendet i djegur në makinë punonjësi i SHISH-it

Durrës, gjendet i djegur në makinë punonjësi i SHISH-it

494
0

Një punonjës i Shërbimit Informativ Shtetëror (SHISH) u gjet i djegur mëngjesin e sotëm në Durrës.

Esat Çoba 45-vjeç është gjetur i djegur në makinën e tij në zonën e Currilave.

Sipas policisë 45-vjeçari Çoba, me detyrë punonjës në Shërbimin Informativ Shtetëror rezultonte i zhdukur prej disa ditës.

Kufoma e djegur e 45-vjeçarit është dërguar në morgun e spitalit ku do t`i bëhet edhe autopsia.

Dyshohet se Çoba ka bërë vetëvrasje pasi përpara vdekjes i ka dërguar mesazh djalit të tij ku i thoshte të kujdesej për veten dhe familjen

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here