Home Aktualitet Bashkeshoti i Katy Parry puthet me nje bionde

Bashkeshoti i Katy Parry puthet me nje bionde

591
0

Ndërsa bashkëshortja e tij, Katy Parry, është duke u përqendruar tek turi i saj i ri, Rusell Brand kaloi një kohë shumë të mirë duke u puthur me një bionde në Nju Jork.
Megjithatë, Parry nuk ka përse të shqetësohet, pasi emri i “dashnores” është Greta Gerwing dhe është protagoniste në një film të quajtur “Arthur”, së bashku me Rusell-in.

Ajo që Parry mund të kërkojë prej bashkëshortit të saj 35-vjeçar, janë shpjegime për faktin që atij iu desh të përsëriste disa herë skenën deri në xhirimin perfekt.

Mbetet për të kuptuar nëse Rusell-i gaboi në të vërtetë në provat e para apo dëshironte të përsëriste pjesën sa më shpesh që të ishte e mundur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here