Home Aktualitet Aksident tragjik, shuhet familja me 3 anëtarë

Aksident tragjik, shuhet familja me 3 anëtarë

543
0

aksident-tragjikTre pjesëtarë të një familje, mes tyre djali 2 vjeç, dhe prindërit e tij kanë humbur jetën tragjikisht në një aksident të ndodhur rreth 2 km larg pikës kufitare të Kakavijës në tokën greke.

Mediat greke bëjnë të ditur se makina ku udhëtonte familja është përplasur me një mjet tjetër dhe më pas ka dalë nga rruga duke u përplasur me një masiv shkëmbor.

Familja po kthehej në Shqipëri për të festuar Lindjen e Krishtit dhe Vitin e Ri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here