HYRJE Etiketimet Pamela Anderson

Etiketim: Pamela Anderson

Fatmir Hysenbelliu dhe Pamela Anderson fotografohen nga Daily Mail

Paparacet e Daily Mail kane fotografuar biznesmenin Fatmir Hysenbelliu me aktoren dhe njëkohësisht modelen e njohur amerikane Pamela Anderson. Ata jane fotografuar teksa dilnin...

Te fundit