Home Aktualitet Vlore, neser do te shembet pallati 5-katesh. Policia njofton banoret

Vlore, neser do te shembet pallati 5-katesh. Policia njofton banoret

776
0

Ditën e shtunë në mesditë rreth orës 13:00 do të shembet me eksploziv një pallat 5-katësh përballë teatrit ‘Petro Marko’.

Bashkia e qytetit bregdetar ka njoftuar qytetarët që banojnë në këtë zonë që të marrin masat duke hapur dyert, dritaret, të ulin në tokë sendet shtëpiake dhe të largohen nga banesat në orën 12:00, pasi do të realizohet shëprthimi.

Përveç banorëve thirrja bëhet edhe për bizneset në rreze 250 m nga objekti, që do të shembet me tritol.

Previous articleFjolla i “hakerrehet” Adelines: Ti je ajo qe ke nis vallen e prostitucionit
Next articleTeatri Metropol, nis rikonstruksioni

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here