Home Aktualitet Fushë Krujë, tjeter eksploziv, hidhet ne ere makina një biznesmeni

Fushë Krujë, tjeter eksploziv, hidhet ne ere makina një biznesmeni

531
0

59shperthimi-fushe-krujeMakina e një biznesmeni nga Fusha Kruja ka shpërthyer mbrëmjen e sotme nga një sasi eksplozivi që i ishte vendosur.

Fatmirësisht, i zoti i saj, Edmond Kadiu, nuk ndodhej brenda në automjet në momentin e shpërthimit, sepse e kishte parkuar atë në dalje të qytetit, vetëm pak metra larg komisariatit të Policisë. Mësohet se Kadiu ka në pronësi disa lokale dhe dyqane ushqimore.Makina ishte një Benz me targa AA 044 KJ.

Policia ka nisur menjëherë hetimin për zbulimin e autorëve të mundshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here