Home Aktualitet Vlorë, 2 peshkatarë zhduken në det, Forcat Delta nisin kërkimet

Vlorë, 2 peshkatarë zhduken në det, Forcat Delta nisin kërkimet

330
0

vlore-peshkataretDy peshkatarë janë zhdukur në afërsi të Zvërnecit në Vlorë.

Rojet bregdetare dhe forcat Delta po kërkojnë për peshkarexhën me të cilin në orët para të mëngjesit kishin dalë për peshkim dy peshkatarët. Policia e Vlorës konfirmon se rreth orës 08: 15 minuta një telefonatë për ndihmë nga veriperëndimi i Sazanit kishter mbërritur në kapitenerinë e portit të Vlorës.

Mendohet se rryma ka çuar peshkarexhen në veriperëndim të Sazanit.

Momentalisht nuk dihen shumë detaje ndërkohë që deti është me forcë 5-6 ballë.

Previous articleKosova bllokoi qumeshtin, Shqiperia bllokon miellin
Next articleTirane, sherr mes adoleshentesh, vdes 17-vjecari

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here