Home Aktualitet Vajza 21-vjeçare vdes në spital, ende nuk dihet arsyeja

Vajza 21-vjeçare vdes në spital, ende nuk dihet arsyeja

620
0

Një 21-vjeçare nga Librazhdi ka ndërruar jetë në spitalin e Elbasanit, për shkaqe ende të paqarta. Sipas mjekëve Blerina Balla ka humbur jetën për shkak të prekjes nga kripi.

21-vjeçarja nga Librazhdi është shtruar dje në spital dhe mjekët nuk kanë mundur dot ti shpëtojnë jetën asaj.

Policia bën të ditur se ajo është shtruar fillimisht në Spitalin e Librazhdit dhe më pas është dërguar në Elbasan ku ka humbur jetën pa mbërritur.

Pritet hetimi i mëtejshëm i policisë për sqarimin e plotë të kësaj ngjarje.

Nga ana e tyre mjekët shprehen se do të jetë autopsia ajo që do të përcaktojë shkaqet e vërteta të kësaj ngjarjeje tragjike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here