Tuesday, August 16, 2022
Home Tags Zjarr masiv

Tag: Zjarr masiv

Zjarri në Londër: Gjashtë të vrarë pasi Kulla e Grenfell u...

0
Gjashtë vetë kanë vdekur dhe më shumë se 50 janë në spital pasi një zjarr i madh u përplas gjatë natës në një kullë...