Google search engine
Home Tags Xhuljeta Kërtusha

Tag: Xhuljeta Kërtusha

Ja kush jane 6 ministrat teknike qe do marrin mandatin neser...

0
Lajmetshqip ka mësuar emrat e 6 ministrave teknikë dhe të zv/kryeministrit të ri që Rama dhe Basha kanë rene dakort kete te diele. Kryeministri do t’i...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS