Tuesday, August 16, 2022
Home Tags Sport nga vendi dhe bota

Tag: sport nga vendi dhe bota

Cristiano Ronaldo akuzohet për evazion fiskal

0
Prokurorët spanjollë kanë akuzuar futbollistin e Real Madridit Cristiano Ronaldo për mashtrimin e autoriteteve me miliona euro evazion. Zyra e prokurorit në Madrid thotë se...