Google search engine
Home Tags Saimir Tahiri

Tag: Saimir Tahiri

Shkarkohen gjithë drejtorët e Policise, Hysni Burgaj jep dorëheqjen

0
Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri zëvendësoi sot një pjesë të strukturës drejtues të policisë së kryeqytetit. Emërimet prekin strukturën e policisë në Tiranë dhe...
21,925FansLike
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS