Tuesday, August 16, 2022
Home Tags Rudina Hajdari

Tag: Rudina Hajdari

PD dorezon listen e kandidateve. Perzgjidhen emra te rinj nga forumi...

0
Në tejkalim të afatit kohor të parashikuar në paktin politik Rama-Basha dhe duke shmangur Kryesinë, Partia Demokratike ka dorëzuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve...