Google search engine
Home Tags Rajoni

Tag: rajoni

Kufiri me Greqinë, Bushati: Javën e ardhshme takohen ekspertët

0
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati gjatë intervistës me Zërin e Amerikës është pyetur edhe për ecurinë e marrëveshjeve me Greqinë. “Ka...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS