Google search engine
Home Tags Presidenca

Tag: Presidenca

Meta: Zgjodha Presidencën me mendje, jo me zemër

0
Ilir Meta është betuar me një fjalim standart, korrekt dhe duke i’u shmangur çdo lloj kunje apo interpretimi politik të dy kuptimshëm. I vetmi...

Eduard Zaloshnja: Presidenti i ri, statusi i vendit kandidat për BE,...

0
Të premten e kaluar, para se të shkoja në emisionin Debat të Alfred Pezës në Vizion Plus, ndalova për të blerë një paqetë cigaresh...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS