Google search engine
Home Tags Mustafa Nano

Tag: Mustafa Nano

Politika shqiptare po kap fundin

0
Në Mapon e  para ca ditësve raportohej/interpretohej në mënyrë interesante ajo që po ndodh në Lezhë. Thuhej pak a shumë kështu: „Në PS duan...

Përgjigje një insinuate që vjen nga Prishtina

0
Publicisti kosovar Halil Matoshi ka shkruar një artikull, në të cilin polemizon me aktorin e regjizorin Arben I. Kastrati. Dhe në fund të këtij...

Mustafa Nano: Kristal-Leaks: Në pritje të verifikimeve të prokurorëve

0
Sipas të përditshmeve tona të dy ditëve më parë, prokurorët kanë bërë me dije se në lidhje me scoop-in e diplomave të marra në...

Mustafa Nano: BE-ja po na refuzon

0
Zgjedhjet përfundimisht mund të quhen të prishura. Do duhet të presim raportin përfundimtar të osbe-odihr-it, mbi bazën e të cilit do të modelohen të...

Mustafa Nano, profili i analistit

0
Nje prej gazetareve me te rendesishem ne Shqiperi eshte padyshim Mustafa Nano. Ekspert dhe politolog, shpesh here edhe kritik ndaj lidereve aktuale, Nano konsiderohet...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS