Google search engine
Home Tags Mero Baze

Tag: Mero Baze

21 Janari dhe një rrëfim shfajësues i Sokol Olldashit për vete...

0
Një nga gjërat që kam përjetuar më keq më 21 Janar ishte Sokol Olldashi. E njihja aq mirë sa të mos e besoja kur...

Mero Baze: Të poshtëruar me korrektesë

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka poshtëruar politikisht themeluesit e Partisë Demokratike, të thirrur pas vitit 2005 për t’iu ribashkuar partisë së tij...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS