Google search engine
Home Tags Majlinda Bregu

Tag: Majlinda Bregu

Perjashtimi nga lista e PD, reagojne Majlinda Bregu dhe Astrit Patozi

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vendosur të ‘lajë hesapet’ me disa prej kundërshtarëve në parti dhe me të gjithë gardën e vjetër...

Zyrtari amerikan Hoyt Brian Yee takon Majlinda Bregun, mbështesin paketën e...

0
“Gafa më e madhe e Bashës është refuzimi i paketës së McAllister”, kështu mësohet t’i ketë thënë deputetja e PD-së Majlinda Bregu, zyrtarit amerikan...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS