Google search engine
Home Tags Lulzim Basha

Tag: Lulzim Basha

Sot takimi Rama – Basha ne Presidence. Ja opsionet e zgjidhjes

0
Kryeministri Rama dhe kreu i opozitës Basha do të takohen sot në Presidencë në orën 10:00 për të dialoguar për zgjidhjen e krizës. Njoftimi...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS