Google search engine
Home Tags Lejet vjetore

Tag: lejet vjetore

“Martohu pas fushate”, rrëfen infermieria

0
Ndërsa vazhdojnë përplasjet mes administratës dhe ministrave teknike, ata që po e vuajnë nuk janë nëpunësit që vërtet janë angazhuar në fushatë, por të...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS