Google search engine
Home Tags Kombetarja shqiptare

Tag: kombetarja shqiptare

Luixhi pritet të pasojë De Biasin

0
Për pak ditë mbushet një muaj nga dorëheqja e trajnerit të kombëtares Xhani De Biasi. Italiani doli i përlotur para medieve dhe tha se...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS