HYRJE Etiketimet Kombetarja shqiptare

Etiketim: kombetarja shqiptare

Luixhi pritet të pasojë De Biasin

Për pak ditë mbushet një muaj nga dorëheqja e trajnerit të kombëtares Xhani De Biasi. Italiani doli i përlotur para medieve dhe tha se...

Te fundit