Google search engine
Home Tags Klevis balliu

Tag: klevis balliu

Bledi Mane: Klithmë lebetitëse për djalin e Fahri Balliut

0
Qajani hallin Pogradecit. Qajani hallin dhe shpetojeni sa nuk eshte vone. Refuzojeni duke mos e votuar kete koketul se eshte fyese dhe poshteruese te...

Klevis Balliu, djali i i Fahri Balliut, ne listen e PD

0
Emrat e përjashtuar të gardës së vjetër në Partinë Demokratike nuk janë e vetmja befasi e listës së forcës më të madhe opozitare për...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS