Google search engine
Home Tags Kejdi Halili

Tag: Kejdi Halili

Zbardhet ekspertiza e vdekjes se dy te rinjve ne ish-bllok

0
Përplasja e kokës në asfalt ka qenë fatale për këngëtarin Ergi Dini dhe mikun e tij që drejtonte motorin, Kejdi Halili. Ata kanë ndërruar...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS