Tuesday, August 16, 2022
Home Tags Kejdi Halili

Tag: Kejdi Halili

Zbardhet ekspertiza e vdekjes se dy te rinjve ne ish-bllok

0
Përplasja e kokës në asfalt ka qenë fatale për këngëtarin Ergi Dini dhe mikun e tij që drejtonte motorin, Kejdi Halili. Ata kanë ndërruar...