Google search engine
Home Tags Gjykata tirane

Tag: gjykata tirane

Babai që vrau foshnjën lirohet nga gjykata pas 3 vitesh

0
Mbrëmjen e 30 qershorit 2012 do të trondiste kryeqytetin dhe mbarë vendin me krimin e tij makabër. Personi që shihni në këto pamje do...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS