Tuesday, August 16, 2022
Home Tags Gerald Shahu

Tag: Gerald Shahu

Laura Vorpsi, zedhenesja e PD, ndahet nga i fejuari

0
Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi, dhe ish-mister Albania 2003, Gerald Shahu, ishin këtë javë dy personazhet në qendër të vëmendjes së publikut pas...