Google search engine
Home Tags Fatos Lubonja

Tag: Fatos Lubonja

Populli i ka hequr shpresat se keto banda mund te sjellin...

0
Zgjedhja president e Ilir Metës na kujtoi edhe një herë atë shprehjen e Ramës “S’keni parë gjë akoma”, që në këtë rast do të mund...

“Bomba Doshi” dhe bomba te diga e Liqenit

0
Bomba Doshi” e kanë quajtur ngjarjen që na mbajti e po na mban vëmendjen pezull këto dhjetë ditë. Figura e bombës që shpërthen, nënkupton...

Mbi ndërtimin dhe shembjen e pallatit të Vlorës

0
Çështja e pallatit të ashtu quajtur të Vlorës nuk është bërë më kot temë e ditës. Te ngritja e atij pallati reflektohen thuajse të...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS