Google search engine
Home Tags Eva murati

Tag: eva murati

Klea Huta dhe Eva Murati, dy aktoret qe do luajne te...

0
Eva Murati dhe Klea Huta janë dy aktoret protagoniste që janë përzgjedhur për të luajtur në serialin e ri televiziv “Kangur”, filmi që trajton...

Vajza që i ka rrëmbyer zemrën djalit të Jozefina Topallit

0
Modelja bukuroshe, Eva Murati, prej më shumë se një viti shfaqet si e dashura e Genar Topallit, djalit të kryetares së Parlamentit. Dashurinë e...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS