Google search engine
Home Tags Autizmi

Tag: autizmi

Sot eshte dita boterore kunder autizmit

0
Sot është Dita Botërore për Ndërgjegjësimin për Autizimin, shenjat e së cilës shfaqen tek fëmijet pas moshës 1-2 vjeç. I identifikuar në vitin 1943, autizimi...

Autizmi, simptomat me te cilat shfaqet semundja

15
Autizmi është një çrregullim i rëndë i funksioneve të trurit dhe për rrjedhojë edhe çrregullime të sjelljes njerëzore, që veçohet me një dëmtim të...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS