Thursday, August 18, 2022
Home Tags Alesia bami

Tag: alesia bami

Alesia Bami: Jam ‘single’ dhe dua t’i kushtohem vetëm karrierës sime

0
Ajo është një nga femrat më seksi në vendin tonë. Alesia Bami ka ditur se si ta fitojë famën, pavarësisht thashethemeve rreth saj. Modelja tregon...