Home Sport Sonte luhet finalja e Europa League, Ajax-Manchester United

Sonte luhet finalja e Europa League, Ajax-Manchester United

575
0

Sonte do të luhet finalja e Europa League, Ajax-Manchester United.

Ndeshja do të luhet në Stockholm, në orën 20:45 dhe portali Goal.com sjell parashikimet se kush do të jenë lojtarët që do të luajnë nga minuta e parë e përballjes.

Ajax
Onana, Veltman, Sanchez, De Ligt, Riedewald; Klaassen, Schone, Ziyech; Traore, Dolberg, Younes.

Manchester United
Romero; Valencia, Smalling, Blind, Darmian; Fellaini, Herrera, Pogba; Lingard, Rashford, Mkhitaryan.

Previous articleRritja ekonomike e Shqiperise pritet të vazhdojë dhe në 2017-2019
Next articlePique: “Juventusi e meriton triumfin e trefishtë”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here