Home Aktualitet Shkoder, gruaja vdes nga telat e korentit

Shkoder, gruaja vdes nga telat e korentit

711
0

tela-osheOSHEE ka prerë lidhjet e paligjshme të energjisë në Shkodër, por disa tela të lënë në rrugë i kanë marrë jetën një gruaje. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Suç të Shkodrës, ku gruaja e cila po kalonte në rrugë, ka rënë në kontakt me energjinë.

Si pasojë e kontaktit me rrymën elektrike gruaja, identiteti i së cilës nuk dihet ende, ka humbur jetën menjëherë.

Në vendngjarje kanë nisur forcat e policisë, dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

Previous articleLacio i thote lamatumire Championsit, kualifikohen Malmo, Astana, Makabi dhe Bate
Next articleMediat serbe njoftojne se shpejti njohjen e Kosoves nga Serbia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here