Home Aktualitet Sauk, vetëvaret 16 vjeçarja

Sauk, vetëvaret 16 vjeçarja

645
0

Një e re i ka dhënë fund jetës mesditën e sotme në kryeqytet duke u vetëvarur. Ngjarja e rëndë është shënuar në zonën e Saukut, ku 16-vjeçarja me inicialet

A.G është vetëvarur. Trupi i viktimës është gjetur nga familjarët e saj, të cilët kanë njoftuar më pas dhe policinë.

Ndërkaq uniformat blu nga ana e tyre kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe shkaqet, të cilat e kanë çuar 16-vjecaren në ndërmarrjen e këtij akti fatal.

Previous articleFabiola Hysenbelliu martohet ne nje ceremoni madheshtore
Next articleKolaudimi, 9 persona përfundojne ne pranga

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here