Home Aktualitet Samanta shfaqet me hit të ri

Samanta shfaqet me hit të ri

1657
0
Në mesin e sezonit të verës me shumë koncerte, këngëtarja Samanta Karavello nuk ka të ndalur.

Ajo tashmë ka gati projektin e saj më të ri muzikor të titulluar ‘Zemrën maje’.

Kjo këngë është punuar nga Kledi Bahiti i ‘Threedots’ dhe përvoja në të kaluarën vulos një sukses të padiskutueshëm të këngës së re.

Detajet tjera nuk janë bërë të ditura mirëpo pritja besohet të mos jetë shumë e gjatë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here