Home Aktualitet Nderron jete femija 5-vjec, bie nga kati i 12-te

Nderron jete femija 5-vjec, bie nga kati i 12-te

568
0

1486633000vloreNjë 5-vjeçare ka humbur jetën në mënyrë tragjike pasi ka rënë nga kati i 12-të i pallatit ku banonte. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen “29 nëntori”në Vlorë.

Vogëlushja V.J ishte vetëm në shtëpi, teksa mësohet se e ëma kishte dalë për pazar. Ajo ka ndërruar jetë në mënyrë të menjëhershme.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe kryen hetime për sqarimin e rrethanave.

Previous articleGazsjellesi TAP, hiqen nga fondi i pyjeve dhe kullotave disa hektare
Next articleVetite kuruese te ujit me limon

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here