Home Lifestyle Moderatorja sybukur se shpejti do te behet nene

Moderatorja sybukur se shpejti do te behet nene

1318
0

Moderatorja sybukur, Iva Mera dhe partneri i saj, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Ajo në fakt është shumë e rezervuar për jetën e saj private, por Blitz.al ka arritur të zbulojë se vajza e aktorit të njohur, Behar Mera, është në tremujorin e parë të shtatzënisë. Ky lajm pa dyshim duhet të ketë emocionuar shumë edhe aktorin, i cili do të bëhet gjysh.

Previous articleKryeministri Rama nga Apolonia: “Nuk është koha për të bllokuar rrugët e Shqipërisë”
Next articleSi te trajtojme bajamet dhe mishin e huaj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here