Home Aktualitet Ministri Tahiri, fton te rinjte t’I bashkohen trupës së policisë

Ministri Tahiri, fton te rinjte t’I bashkohen trupës së policisë

480
1

tahiriMinistri i Brendshëm Saimir Tahiri, ka ftuar të gjithë ata të rinj dhe të reja që duan t’I bashkohen trupës së policisë, të nxitojnë të kryejnë aplikimet për shkollën bazë të Policisë së Shtetit, të cilat pranohen deri në datën 20 janar.

Me një shënin në Facebook, ministri Tahiri ka deklaruar se, janë 300 të rinj dhe të reja që do të bëhen pjesë e strukturave të “policisë moderne që duam të ndërtojmë”.

“Bashkohu me Policinë e Shtetit për një Shqipëri më të sigurtë. Kanë filluar aplikimet për rekrutimin e 300 të rinj e të reja në policinë moderne që duam të ndërtojmë.
Aplikimet përfundojnë në 20 Janar”, shkruan Tahiri.

Sipas ministrit të Brendshëm, kush dëshiron të bëhet pjesë e Policisë së Shtetit mund të marrë më shumë informacione këtu: www.asp.gov.al

“Për pyetje ose kontakt, shkruaj në policiaeshtetit@asp.gov.al”, shkruan Tahiri në Facebook.

Previous articleAutori i masakres ne Korçe: “I vrava se donin te me ndanin”
Next articleLeonardo di Caprio shkon te doktori pas xhirimit te Wolf of Wall Street

1 COMMENT

  1. pershendetje sajmir une jam djali i tragjedise qe ndodhi ne gjonomath te korces dhe dua nje mbeshtetje nga ju dua nje mbeshtetje te pakten nje strehim nje shtepi te fusimkoken ne jena rrit te shtepia e femijes ne tirane ishim nis per jetim dhe jetimi nuk ka fat asnjehere une dua te takohem me ju sepse dhe cunin e edi rames e kam shok kam bere shkollen te liceu artistikjordan misja dhe dua te takohem me ju patjeter sepse jemi ne hall te madh z sajmir ju lutem po ju le dhe nr e telefonit pres nje pergjigje nga ju 0698453828 ky eshte nr im ju lutem kemi nevoje me shume se kurre per ndihmen tuaj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here