Home Sport Milan kerkon me ngulm sherbimin e Ibrahimovic

Milan kerkon me ngulm sherbimin e Ibrahimovic

803
0

Tratativa, e cila mund të sjellë gjigandin suedez Zlatan Ibrahimovic, nga ekipi i Barcelonës tek Milani, do të vazhdojë dhe mund të zgjatet deri në dy ditë të tjera.
Pasi mbaroi takimin me presidentin e Barçës, Rosell, Galliani më pas bëri të ditur se do të qëndrojë në Barcelonë një ditë më shumë se ekipi i tij dhe kjo “për tu kthyer në Milano së bashku me Ibrën”.

Të dy drejtuesit shkuan së bashku në stadiumin Camp Nou ku do të asistojnë në trofeun Gamper dhe do të përpiqen për të përfunduar këtë marrëveshje.

Për momentin ajo çka duhet theksuar është se Barça ka përjashtuar çdo mundësi huazimi për Ibrën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here