Home Aktualitet Korçë, hidhet nga kati i 4 i konviktit, vdes studentja

Korçë, hidhet nga kati i 4 i konviktit, vdes studentja

562
0

Një studente i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i katërt i konviktit. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Korçës ku 19-vjeçarja Zanika Bega nga fshati Radokal i Pogradecit është vetëvrarë duke u hedhur nga kati i katërt i konviktit të universitetit “ Fan Noli”.

Trupi i pajetë i 19-vjeçares, studente në vitin e parë për biokimi me origjinë nga fshati Radokal i Pogradecit është dërguar në morgun e qytetit ku do t`i nënshtrohet edhe ekspertizës.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here